Main Page Sitemap

Stockholms stadsauktion

stockholms stadsauktion

är 300 kronor. Literature: Dan Gordan, Svenska stolar och deras formgivare 18992001, Stockholm, 2002,. Samlaren får också mycket att välja mellan. Torsdag 13 dec. Organisationsnummer:, wetter uppsala zoover bolagsform: Aktiebolag, moderbolag: m A/S VD: Mette Margrethe Rode Sundström Bolaget registrerat: F-skatt: Ja Momsregistreringsnummer: Ja Svensk Näringsgrensindelning - SNI 47917 - Auktioner på Internet 47793 - Auktioner i butik Wikipediafoton från närområdet Wikipedia Branscher Auktioner Antikviteter Andra har även sökt.

stockholms stadsauktion

Klubbauktion den 20 november. Don t miss the viewing of Modern Contemporary Art Design at Nybrogatan.

Tisdag 4 dec. Magasin 5, Palermogatan 19 Frihamnen, slakthusgatan 22 Johanneshov. The softwood body of this commode is veneered with amaranth, rose, box and ebony wood. Helsingfors, Dansk Målarkunst, 1928. SEK 1,200-SEK 2,400, see Sold Price 0009: 9: SKÅP, 1950-tal, "Bangkok yngve ekstrÖM, AB Westber. Här kan du även spara sökningar och bli påmind via e-post när ett föremål matchar din sökning. Winter day. Bonbonjär, Rörstrand 1771, fajans 4256. Läs mer, jonas Bohlin: Concrete, concrete. Läs mer, vägglampa Captain Rydéns, rYDÉNS, "Captain väggarmatur, stomme i delvis förkromad pulverlackerad metall, 1 ljuspunkt, reflektorskärm invändigt förgylld, diameter ca. Various off broadway san francisco, ca selected items mostly from estates around Stockholm.

Sitemap